Hotely a penziony - Věrnostní karty které voní

Přejít na obsah
Příklady z praxe
  
HOTELY A PENZIONY
 
Chcete, aby se k vám hosté vraceli?
   
    
Majitelé hotelů a penzionů ví, že získat nového zákazníka pro ubytování bývá 5 x dražší, než si udržet toho stávajícího a nabídnout mu další služby. Proto je běžné, že se v hotelích a penzionech setkáte s věrnostními programy, které mají za cíl budovat důvěru  a věrnost zákazníků, či budovat si dlouhodobě kvalitní a známou značku.  A základním předpokladem věrnostních programů jsou různé věrnostní  karty.

Z průzkumu věnovanému bonusovým programům, bylo v segmentu hotelnictví zjištěno, že 55% hostů, kteří využívají věrnostní bonusy jednoho hotelu, využívají také věrnostní karty i jiných hotelů.  Z podrobných analýz dokonce vyplynulo, že až 75% respondentů se vrací  do hotelu na základě jeho věrnostního programu. Dalších 25% se vrací do  hotelu díky jiným benefitům, jako je dobrá atmosféra hotelu, příjemný  personál, dobré vzpomínky či vynikající jídlo.
  
Provoňte své věrnostní karty vůní, která zákazníkovi připomene vás a vaši značku, před obyčejnými věrnostními kartami.
Čich  je jedním z našich nejdůležitějších smyslů. Proč nám voní určitá vůně, a  jiným ne? Proč některé vůně nás dostanou ve vzpomínkách do dětství a  jiné vůně nám připomenou první lásku? Důvodem těchto okamžitých reakcí  je vědecky fakt, který prokázal, že čich je přímo propojen s limbickým  systémem mozku, který je součástí mozku zodpovědný za naše vzpomínky a  emoce. Proto vůně překračují naše racionální vnímání a mají konečný  dopad na naše emoce a následné rozhodování.

V čem Vám pomůže věrnostní karta s vůní?

  • Vytvoříte si a udržíte dlouhodobý vztah s vaším zákazníkem
  • Díky vůni, získáte nové zákazníky a přímé doporučení od lidí, kteří využili vašich služeb
  • Získáte náskok před konkurencí
  • Zákazník si vůni připomene konkrétní služby a jedinečné benefity
    
Příklady jak využít voňavé karty v hotelích a penzionech
Jiný přístup jak využít plastovou věrnostní kartu s vůní, je spojit vaše služby s prvky aromaterapie. Jen pro připomínku, aromaterapie pracuje s esenciálními oleji, které využívají vonné složky květin a bylin. Esenciální oleje se často využívají ve wellness, v saunách, masážních salónech nebo v relaxačních prostorech. Bylinné vonné terapie patřily a opět patří k metodám, které se v provozech wellness, spa a beauty s úspěchem využívají.  

Nechte si vyrobit plastovou kartičku s vůní, kterou si zákazník spojí s vašimi  wellness službami a nabídněte jim výhody, které konkurence nemá.
    
Který typ karty by se hodil pro váš hotel, penzion či ubytovací zařízení?
   
    
Perfect Cards s.r.o.
Na Rybníčku 521/56
746 01 Opava
Česká republika
IČ: 03420329
DIČ: CZ03420329
e-mail: info@vonavekarty.cz
Tel: +420 727 968 287
Návrat na obsah