Služby a řemesla - Věrnostní karty které voní

Přejít na obsah
Příklady z praxe
  
SLUŽBY A ŘEMESLA
 
Věrnostní karty s vůni pro řemeslníky
 
Praktický příklad jak se živnostníci mohou  spojit, navzájem si pomáhat a doporučovat šikovné řemeslníky. Firma sdružuje podnikatele jako např. architekty, projektanty, pracovní týmy a  montážní čety, a vše zkompletuje podle přání svého klienta. Ve videu je praktická ukázka, jak taková spolupráce z pohledu klienta vypadá.
 
Řemeslníci, živnostníci a malé firmy, které nabízejí služby často tvrdí, že musí konkurovat především cenou. A přece, se dá konkurovat i jinak. V zahraničí je běžné, že si živnostníci navzájem pomáhají a zdržují své služby. Pochopili, že než brát někoho jako konkurenci, je lepší se spojit a nabízet tzv. nemateriální výhody. Taková forma v podnikání je pro české živnostníky zatím cizí.

V zahraničí je běžné, že si sdružení řemeslníků z jednoho okresu a v oborech, které jsou příbuzné, vytvoří společnou věrnostní kartu a navzájem se doporučují.

Typickým příkladem je sdružení podnikatelů, kteří staví či opravují domy. V jednom sdružení je firma na výkopy základů, betonářská firma, parta zedníků, elektrikářů, instalatérů, pokrývačů střech či osazovačů oken. Ve sdružení jsou také hypotéční poradci, realitní makléři, kteří vyřídí prodej domu či pozemku a další firmy nabízející služby spojené s výstavbou či opravou domů, jako jsou architekti, projektanti či vedoucí staveb. Nemusí se jednat o podnikatelské sdružení, ale o volné spojení místních podnikatelů. Navzájem si mohou předávat klienty a domlouvat se na zprostředkování prodeje.  
Ale již jen málokoho by napadlo vytvořit si společnou plastovou kartu s vůní, která nabízí slevy a nepeněžité služby.
   
    
Perfect Cards s.r.o.
Na Rybníčku 521/56
746 01 Opava
Česká republika
IČ: 03420329
DIČ: CZ03420329
e-mail: info@vonavekarty.cz
Tel: +420 727 968 287
Návrat na obsah